购买 S12MC-V7G | S12MC-V7G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
S12MC-V7G
S12MC-V7G
S12MC-V7G
仅供参考
零件编号 S12MC-V7G
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE GEN PURP 1KV 12A DO214AB
送货服务
S12MC-V7G参数
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)1000 V
电流 - 平均整流(Io)12A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 12 A
速度Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 1000 V
电容@ Vr,F78pF @ 4V, 1MHz
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
S12MC-V7G Packaging
Insepction
S12MC-V7G FAQ
  • 1. How to order S12MC-V7G on Heisener?
  • 3. Are the S12MC-V7G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of S12MC-V7G?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S12MC-V7G.
S12MC-V7G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。